Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowe Łagiewniki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł45 500 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 45 550 m (4,55 ha), położoną w spokojnej lokalizacji w miejscowości Łagiewniki Nowe, z doskonałym dojazdem do Łodzi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

500 000 zł8 279 m² 60,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokaż na ile Cię stać :p ważne! zaoferuj swoją cenę :) Na sprzedaż działka mieszcząca się w Łodzi ul. Moskule o pow. 8 279 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Srebrzyńska

Centrum,Konstantynów Łódzki(Nowe Łagiewniki + 16 km)

1 525 000 zł4 012 m² 380,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Srebrzyńskiej, to doskonała okazja na nową siedzibę firmy lub warsztat samochodowy. Powierzchnia terenu: 4.012 m2 Zabudowania: 500 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Listopadowa

Sikawa,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Cynkowa

Piątkowisko(Nowe Łagiewniki + 24 km)

179 999 zł892 m² 201,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę usługową o powierzchni 892m2 położona w miejscowości Piątkowisko, przy ul. Cynkowej. - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Dąbrowska

Dąbrówka Wielka(Nowe Łagiewniki + 5 km)

379 500 zł5 500 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej dużej działki blisko lasu pod wymarzony swój własny dom lub jako działki inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Ta oferta tylko u Nas! atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Babichy

Babichy(Nowe Łagiewniki + 25 km)

150 000 zł1 700 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z mpzp - idealna pod działalność gospodarczą np. wynajem kontenerów. Na sprzedaż działka o szerokości ok. 11 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Padokowa

Widzew,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Sokolniki-Las(Nowe Łagiewniki + 12 km)

415 140 zł2 442 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie dom otoczony prywatnym parkiem. to w Sokolnikach-Lesie czeka na Ciebie ta wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 2442 m . To nie tylko grunt to inwestycja w zdrowie, która od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biała

Biała(Nowe Łagiewniki + 9 km)

310 000 zł3 870 m² 80,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej budowlana Powierzchnia 3870m2, znajduje się w lesie, dojazd drogą gminną. Szerokość frontu 27m, ogrodzona w całości siatką, na froncie brama z furtką. Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Chociszew

Chociszew(Nowe Łagiewniki + 17 km)

167 160 zł1 592 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przepiękna, zalesione działka pod zabudowę w Chociszewie, gmina Parzęczew, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) z oznaczeniem 8.13.MN, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Nowe Łagiewniki

Nowe Łagiewniki,łódzkie

165 125 zł6 605 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach 6605 m2 oraz 7300 m2, położonych w Łagiewnikach Nowych, w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij