Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Nowe Łagiewniki – oferty mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skupiona

Chojny,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

2 000 zł50,07 m² 39,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie po remoncie. Dwa rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka osobna toaleta i przedpokój. Zagospodarowane osiedle mieszkaniowe. Blisko komunikacja miejska. Szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

248 000 zł24 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Łodzi ul. Lipowa | 24 m | Parking | gotowiec inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to idealny gotowiec inwestycyjny w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Chojny,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny apartament W zacisznej części łodzi Na sprzedaż wyjątkowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Granicznej w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 500 zł38,81 m² 14 494 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,81 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Górniak,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

319 000 zł47,14 m² 6 767,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47, 14 m2 lokalizacja Łódź - Górna, ul. Sieradzka 9 Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Maszynowa

Widzew,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

350 000 zł36,26 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Śródmieście,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

1 750 zł27,20 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! Mieszkanie typu kawalerka na parterze z tarasem. Nowy budynek na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź(Nowe Łagiewniki + 11 km)

546 000 zł60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.